Siūlomos ir papildomos paslaugos

Siūlomos ir papildomos paslaugos

Senų automobilių supirkimas: kokias paslaugas neretai dar teikia tokio pobūdžio veiklą vykdančios įmonės?

Senų automobilių supirkimas Vilniuje – būtent  su tokiomis antraštėmis skelbimus galite išvysti dažname interneto skelbimų portale ar spaudos leidiniuose, tačiau nesunku pastebėti, kad įmonės, kurios apie savo sako, kad superka senus automobilius, neretai teikia ir kur kas daugiau paslaugų. Kokios jos?

auto supirkimas

Automobilių pardavimas

Įmonės, kurios savo veiklą apibūdina kaip senų automobilių supirkimas Vilniuje, ypač dažnai teikia ir kitą paslaugą. Tai – automobilių pardavimas. Taigi, tokių įmonių paslaugos gali praversti ir tuo atveju, jei norite pasielgti priešingai – ne parduoti automobilį, o jį įsigyti, tokiu atveju beliks tik kreiptis į  įmonę ir pasirinkti transporto priemonę iš esamo asortimento. Na, o jei, tai padaryti bus sudėtinga, jūsų visada lauks profesionalūs konsultantų patarimai.

Automobilių remontas

Dar viena paslauga, kurią taip pat dažnai teikia įmonės, apie save sakančios, kad superka automobilius Vilniuje, yra automobilių remontas. Taigi, jei  jūsų turimą transporto priemonę ištiko gedimas, kurio negalite įveikti patys, visai nebūtina  skubėti ieškoti autoserviso, kurio darbuotojai galėtų pašalinti kilusią problemą – pirmiausia patikrinkite, ar įmonė, kuriai pardavėte savo seną automobilį, neteikia automobilių remonto paslaugos.

Automobilių apipavidalinimas

Automobilių apipavidalinimas yra dar viena, pastaruoju metu ypač smarkiai populiarėjanti  automobilių srities paslaugą. Nesunku pastebėti, kad tokią paslaugą teikia nemaža dalis  senus automobilius superkančių įmonių. Tai – puikus pasirinkimas tuo atveju, jei norite, kad automobilis reklamuotų tam tikrą paslaugą arba produktą.

automobiliu supirkimas

Automobilių nuoma

Pats metas pristatyti ir dar vieną paslaugą. Tai – automobilių nuoma. Įmonės, kurios  superka senus automobilius, ypač dažnai siūlo ir galimybę išsinuomoti ir jums patikusį automobilį savo asmeninei šventei, verslo išvykai, atostogoms ar kasdienai. Tokia paslauga tampa tikru išsigelbėjimu tuo atveju, jei esamu momentu, neturite galimybės pasinaudoti savo automobiliu.

Detalių įsigijimas

Dar viena paslauga,  kurią taip pat teikia daugelis įmonių, superkančių senus automobilius, yra detalių įsigijimas.

Kaip matyti, dažna įmonė, kurios veikla yra senų automobilių supirkimas, teikia ir kitas paslaugas – automobilių nuoma, automobilių pardavimą, detalių įsigijimą, automobilių apipavidalinimo paslaugą. Belieka tik pridurti, kad platus paslaugų asortimentas suteikia galimybę taupyti laiką klientams – jei kitą kartą prireiks vienos iš išvardintų paslaugų, neskubėkite ieškoti naujos įmonės, pirmiausia patikrinkite, galbūt jums reikalingą paslaugą suteiks ta įmonę, kuriai pardavėte savo seną automobilį.