Naudotų padangų asortimentas – platus

Naudotų padangų asortimentas – platus

Kiekvienas vairuotojas žino kada Lietuvoje reikia keisti padangas, kad metų laikų išdaigos kelyje nesukeltų nereikalingų nuotykių. Padangas reikia keisti ne tik periodiškai, bet ir tuo atveju, kai jos susidėvi.

Asmuo, kuris į kelią drąsiai traukia „plikomis“ padangomis, elgiasi neatsakingai, nes rizikuojama ne tik savo, bet ir aplinkinių eismo dalyvių gyvybe. Žinoma, kad naujos, geros, patikimos ir brangios padangos ne kiekvieno automobilio savininko kišenei. Tada prasideda kompromisų paieškos, kurios automatiškai veda prie naudotų padangų pardavėjų.

Naudotos padangos nėra joks blogis. Suprantama, kad daugelis ekspertų pataria į jas rimtai nežiūrėti. Geriau pasirūpinti naujomis, kurios garantuos tvirtą automobilio sukibimą su kelio danga ir tarnaus ne vieną sezoną. Tik nereikia pamiršti, kad ir naujos padangos geba senti, kaip ir dauguma produktų. Deja, guma su amžiumi praranda savo puikias savybes, sukibimas nyksta, o pačios padangos tampa tik kietu ir juodu daiktu. Prastėja automobilio sukibimas su danga, ilgėja stabdymo laikas.

Naudinga pasidomėti:

O padangų amžius ir jų techninė būklė yra be galo aktualūs žiemą, kai vairavimo sąlygos yra prasčiausios. Kieta padangos guma ant šlapios kelio dangos greitai įrodys, kad transporto priemonės ne tik neįmanoma saugiai valdyti, bet ir iš vis normaliai keliauti.

Deja, nauji, patikimi ir žinomų firmų padangų komplektai ne visiems vairuotojams yra įkandami. Saugumu, suprantama, reikia pasirūpinti patiems, tad akivaizdu, kad šioje vietoje galima ir išlošti, jei asmuo pasirinks naudotas padangas. Jų pasiūla Lietuvos rinkoje yra nemaža. Tereikia mokėti ir norėti jas išsirinkti.

Visi puikiai žinome, kad padangų be gumos mišinio neaptiksime. Gumos mišinių sudėtis tarp gamintojų nesiskiria, o jei yra tam tikri skirtumai, tai jie labai nedideli ir per menkai susiję su technine padangos būkle. Ne tik kelias, oro sąlygos kenkia padangoms, bet ir laikas, nes per penkis ar šešis metus padangos netenka savo daugumos savybių.

Asmuo, kuris renkasi naudotas padangas dėmesį turi kreipti ne tik į jų išvaizdą, bet ir į pagaminimo datą. Ją nustatyti nesunku, nes data užfiksuota yra serijos numeryje, kuris yra ant kiekvienos padangos sienelės. Serijos numeris sudarytas iš skaitmenų ir raidžių mišinio, kur paskutiniai keturi, kartais trys skaičiai, parodo kada buvo pagamintas vienas ar kitas padangų komplektas. Pirmi du skaičiai reiškia pagaminimo savaitę, o kiti metus. Suprantama, kad labai senų padangų pirkti neverta.

Patys geriausi SEO straipsniai

Naudotų padangų rinka plati, o pasiūla nemaža. Nereikia visada pasikliauti tik naujais produktais. Tinkamos žinios ir sveikas protas leis išsirinkti normalias padangas vasarai ar žiemai už gan patrauklią kainą.

SEO straipsniu talpinimas