Iš Londono į Vilnių dažniau

Kad kelionė iš Londono į Vilnių pigi būtų ir neprailgtų

Londonas – nepakartojamas miestas. Čia gyventi gera, mokytis šaunu, galimybės neribotos, o atkakliausiems ir laimė nusišypso.

Nors čia gyvenantys tautiečiai susiduria su viena nedidele problema – kelione namo. Sugrįžti į savo gimtinę visada smagu. Čia laukia artimieji, namai, pažįstami, draugai. Deja, ne visada lėktuvo bilietų visiems norintiems užtenka, kad taip nenutiktų jums, dera sekti keliais elementariais žingsniais.

Skristi pigiai iš Londono į Vilnių nori nemažai žmonių, juk dauguma tautiečių, galutinę stotelė pasirinkę būtent šią šalį. Tuščiai išlaidauti irgi niekas nemėgsta, bet ar visada elgiatės protingai, žinote ir randate, kur parduodami pigus aviabilietai? Žinoma situacija, kai nebuvo pigaus bilieto, o šiek tiek brangesniam pinigų pagailo. Neteisingas požiūris, nes galimybė tvirtai apkabinti artimuosius ir smagiai pasijuokti su draugais – neįkainuojamas potyris. Kitą kartą bent per didžiausias metų šventes šios klaidos nedarykite. Taupumas – dorybė, bet ne visada. Tokia galimybę suteikti gali ir aviabilietai internetu.

Yra žmonių, kurie pinigų negaili skrydžiui ir nežiūri, kad kartais, lėktuvo bilietai pasitaiko ir iš skilties pigūs. Jiems nesvarbu ar bilietas bus pigus ar brangus, reisas tiesioginis, o gal teks ir persėsti ne vieną kartą. Tik jie niekada teise skristi nepasirūpina iš anksto. Visada tikisi, kad darbus galima atlikti paskutinę minutę.

Visi esame užsiėmę žmonės, skubame, griūname, vėl bėgame, bet reikia pagaliau suaugti ir išmokti planuoti savo išvykas. Juk iš Londono skrisite namo, kelionės formalumais pasirūpinti pakankamai anksti nesudėtinga. Nežinote nuo ko pradėti? Pradžiai užsiprenumeruokite skirtingų bendrovių naujienlaiškius, tinkamą informaciją gausite į savo pašto dėžutę, teliks greitai įsigyti bilietus, kurie nebus brangūs.

Dera savęs paklausti – ar visada elgiamės teisingai? Artėja Kalėdos, bilieto iš Londono į Vilnių negavome, bet dar liko laisvų vietų lėktuve, kuris žada Kaune nusileisti, bet kažkodėl jų neperkame, nes iki gimtųjų namų kelias tolimas, oras šaltas, tiksliai nežinome, kaip miestą reiks pasiekti. Kvaili argumentai, juk traukinių, autobusų visi tvarkaraščiai yra internete, prie jų ir kainos nurodytos, galima ir savo draugams bei giminėms paskambinti, pagalbos paprašyti.

Jei nerandate bilietų, kurie užtikrintų, kad atvyksite į Lietuvą, tai eksperimentuokite. Skriskite į Paryžių, Berlyną, Barseloną, Kopenhagą, Varšuvą, nebijokite ir traukiniu pavažiuoti, kelis kartus persėsti ar naktį praleisti oro uosto teritorijoje. Tikslas visada pateisina priemones. Kitą kartą tikrai žinosite, kad pigiu bilietu Londonas-Vilnius reikia pasirūpinti iš anksto.