Ieškome pigių rožių Vilniuje

Kokia gėlė pasaulyje yra tobuliausia? Populiariausia bei romantiškiausia? Nereikia būti be galo dideliu žinovu, kad pasakytum, jog tai rožės.

Ieškote pigių rožių

Šios gėlės nuostabios, jos tinka beveik kiekvienai džiugiai gyvenimo progai paminėti. Būtų smagu jų ir pakankamai nebrangiai jų įsigyti.

Suprantama, kad kokybiškos, stambios sveikai atrodančios ir visada žydinčios rožės turi savo kainą, bet gal galima išsiversti šiek tiek ir pigiau? Atsakymų yra ne vienas ir ne du. Kai kurie žmonės teigia, kad pirkdamas didesnį kiekį gėlių visada sutaupysi. Gal ne pirmą kartą, gal teks tai atlikti ir dar kelis kartus, bet tuo metu pardavėjai jau tave pažinos, pradės sveikinti, tai nenuostabu, kad ir kaina gebės sumažėti.

Mintis nėra bloga, bet dažnas lietuvis per daug laiko ar pinigų pigioms gėlėms skirti nemėgsta. Sprendimo reikia čia ir dabar. Tada lieka ir kitas variantas. Pagalvokime logiškai. Viena didelė, su ilgu kotu bei dideliu žiedu kainuoja tiek pat, kiek trys, o kartais ir keturios šiek tiek smulkesnės rožės. O kas atrodo įspūdingiau viena gėlė ar jų visas tuntas. Tad vietoje trejų galima įsigyti visas devynias ar dvylika smulkesnių ir prašau, jau visai solidi puokštė susideda.

Dar vienas protingas žingsnis, tai tam tikrų akcijų bei nuolaidų paieškos. Jos užima nemažai laiko, bet kas yra kantrus, tas visada laimės. Gėlės, tai ne druska ar pipirai, jos geba nuvysti, o pardavėjai visada stengiasi atnaujinti savo asortimentą. Tereikia sulaukti tinkamos progos ir griebti likučius. Niekam, žinoma, apie tai per daug pasakoti nereikia, tai nėra solidu, kai prisipažįsti, kad rinkai gėles faktiškai iš šiukšlių konteinerio. Nors retsykiais toks žingsnis ir pasiteisina.

Gėlių pristatymas Vilniuje nemokamai

Beje, egzistuoja dar viena auksinė taisyklė, kai norime sveikinti, nustebinti ar pamaloninti žmogų, mes neturėtumėm skaičiuoti pinigų. Prieš vėja nepapūsi ir kainų sistemos taip greitai neapgausi. Kiekvienas kokybiškas produktas bus brangesnis, rožės – ne išimtis. Juk su tokia dovana mes rodome dėmesį ir rūpestį, o jį išversti pinige išraiška nėra lengva, net ir nenaudinga.

Pigių rožių būna Vilniuje, tik ne viskas kas pigu – auksu žiba.

Daugiau rasite info: puokštės