Dėl mažų paslaugų kainų konkuruoja ir draudikai

Dėl mažų paslaugų kainų konkuruoja ir draudikai

Pigiausias draudimas internetu verčia perskaičiuoti kainas ir konkuruojantiems draudikams
Nors šiuo metu siūloma ne viena draudimo rūšis, tačiau populiariausias yra transporto priemonių draudimas. Prireikus šių paslaugų ne vienas savininkas ieško geriausio pasiūlymo, todėl visų draudikų pasiūlymus galite rasti čia. Dažnai būna, kad siūlomas pigiausias draudimas yra internetu, o ne apsilankius draudimo bendrovėje.
Visi transporto priemonių valdytojai žino, kad privalo apdrausti savo turimą automobilį. Jiems reikalingas privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas, kuris įvykus draudiminiam įvykiui leis nepatirti didelių finansinių nuostolių. Tas suskubkite ir užsisakykite privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą jau DABAR. Apsidraudus juo ir sukėlus eismo įvykį bus atlyginta žala tretiesiems asmenims. Išmoka bus išmokėta jiems. Ne visuomet tokios sąlygos tenkina vairuotojus, nes savo automobilio remonto išlaidomis teks rūpintis patiems. Tokiais atvejais galima apsidrausti papildomai KASKO draudimu. Tiesa, jis kainuoja brangiau, tačiau draudimo išmokos išmokamas ne tik patekus į avariją, bet ir nukentėjus nuo stichinių nelaimių ar vagių.
Kaina – aktuali daugeliui. Privalomasis transporto priemonių draudimas nors ir kainuoja pigiau, nei KASKO, tačiau jis taip pat skirsis priklausomai nuo vairuojamos transporto priemonės variklio galingumo, gamybos metų ir modelio. Taip pat svarbu ir koks vairuotojo ar kitų galimai jį vairuosiančių vairuotojų amžius bei vairavimo stažas. Norint gero pasiūlymo reikia atminti, kad įprastai pigiausias draudimas internetu siūlomas dažniau, nei draudimo bendrovėse. Taip pat pasinaudokite draudimo brokerių paslaugomis, kurie nemokamai pateiks jums geriausią pasiūlymą.
Į ką reikia atkreipti dėmesį norint pigiai apsidrausti? Renkantis privalomąjį civilinį transporto priemonių draudimą viskas paprasta, nes jo taisyklės visose draudimo bendrovėse yra vienodos, todėl rinkitės pigiausią pasiūlymą. Sudėtingesnė situacija susidaro tuomet, kai nusprendžiama draustis KASKO. Sąlygos, kriterijai ir kainos skiriasi. Daugiausia dėmesio reikia skirti nurodomai išskaitai. Tai taip vadinama franšizė. Įvykus draudiminiam įvykiui jos nepadengs bendrovė. Taip pat nuo jos dydžio priklauso galutinė draudimo suma. Pavyzdžiui, franšizė yra 300 litų, tad įvykus draudiminiam įvykiui, kuris įvertintas 1000 litų žala jums bus pervesta 700 litų išmoka.
Kiekviena draudimo bendrovė gali susikurti savo taisykles, kuriomis vadovaujantis bus nustatyti išmokų dydžiai, apskaičiuojama įmoka ir kiti svarbūs veiksniai. Tai galioja tik savanoriškajam draudimui, todėl draudžiantis juo būtina atidžiai perskaityti visas sąlygas ir tik tuomet rinktis tinkamą pasiūlymą. O tokie pasiūlymai gali būti randami, kad ir ČIA.
Draudimo bendrovės nuolat kovoja dėl klientų, todėl visuomet galima gauti palankų pasiūlymą. Jo galima ieškoti įvairiais būdais tiek internetu, tiek pateikus užklausą draudimo brokeriui ar apsilankius pas vadybininką. Pasirūpinkite ne tik saugumu kelyje, bet ir savo finansais.