Traukiniu bilietai kiekvienam

Traukiniu bilietai kiekvienam

Traukinių bilietai, kodėl kiekvienam?

Kad Lietuvoje yra nutiesta labai daug geležinkelio bėgių ir takų, greičiausiai, kad žino kiekvienas. Bet kas liečia keliones traukiniu, vargu ar daugelis pasakytų, kur yra parduodami traukinių bilietai internetu.

Tai va, situacija kebli, nes tokios sistemos, kur būtų galima įsigyti traukinių bilietus internetu nėra. Bet yra ir gerų žinių, nes nuo šių metų rugpjūčio pabaigos, AB “Lietuvos geležinkeliai” planuoja užbaigti vieną iš savo didesnių projektų, kuris pradėtas dar prieš kelis metus. Visi geri darbai yra sveikintini, nepraleisiu ir geležinkelių kompanijos Lietuvoje.

Ankščiau, kai ir aš pats keliaudavau traukiniais, traukinių bilietai buvo parduodami ir įsigyti buvo galima tik traukinių stotyse, kas sudarydavo labai daug sunkumų man kaip paslaugos gavėjui. Kodėl? Todėl, kad į stotį reikėdavo vykti visada kai prireikdavo kur nors nukakti Lietuvoje, bet pagrindinė kliūtis buvo ne ta, o tai, kad vykti kartais reikėdavo vykti bet kokiu oru. O tai yra ir per didžiausias liūtis, didelius griaustinius ir uraganus, o žiemą per purvą, šlapdribą ar net 15 laipsnių šalčio į minusą.

Bagažas vykstant traukiniais draudžiamas nebūdavo, todėl tikimės, kad šiais metais, kai bus paleista ir startuos internetinė prekyba traukinių bilietais, kad bus suteikta galimybė ir paslauga apsidrausti ne tik bagažą, bet ir savo sveikatą, kelionę ar pasinaudoti dar kitomis draudiminėmis paslaugomis. Draudimas internetu galėtų ženkliai pagerinti lietuvių keliavimo traukiniais sąlygas, nes žinant, kad tavo kelioninis bagažas ar sveikata yra saugūs, keliaujasi ir smagiau ir linksmiau.

Na, bet neperšokę per griovį nesakykime op. Kai bus paleista traukinių bilietų pardavimas internetu, tada galėsime įvertinti ir mūsų kaip vartotojų galimybes. Juk būtų ženkliai patogu, kai atsivertę savo laptopą galėtume įsigyti bet kokias paslaugas internetu, kurios susijusios su kelionėmis geležinkeliais. Tada būtų galima planuoti savo kelionę ir iš Lietuvos, tam tereikės turėti tik kompiuterį su internetiniu ryšiu ir žinoma, šiek tiek pinigų internetinės bankininkystės sąskaitoje, kad pakaktų traukinio bilietų įsigijimui.

Taigi, gera žinia mus visus aplankė, liko tik šiek tiek palaukti ir patiems įsitikinti, kad tiek traukinio bilietus, tiek draustis internetu yra be galo patogu, o kas svarbiausias – pigiau. Todėl nedvejodami rinkitės patogias paslaugas, kurios gali būti Jums suteiktos net neišėjus iš biuro, namų ar kavinės, kurioje yra internetinis ryšys ir Jūsų išmanieji įrenginiai, nesunaudoję resursų padės įgyvendinti visus poreikius bei sutaupyti taip brangaus laiko šiuolaikiškame gyvenimo maratone.