Anglų kalbos kursai

Anglų kalbos kursai populiarūs ir Klaipėdoje

Kai dar buvau jauniklis su ne visiškai susiformavusia nuomone ir ji buvo tik pradėjusi tvirtėti, vienoje srityje savo nuomonę atstovėjau, bet tenka pripažinti, kad gailėtis tenka iki šiol.

Tie, kas yra vyresnio amžiaus prisimins ir patvirtins, o tie, kurie jauni, gali tik patikėti mano straipsniu ir, kad tikrai taip buvo, nes istorijos šaltiniai šito nerašo, kas yra įsirašę daugelio vyresnio amžiaus žmonių galvose.

Taigi, tie kas pamena turėtų nesunkiai atminti, kokia užsienio kalba vidurinėje mokykloje buvo pagrindinė. Taip, teisingai ir manau, kad ir nepamenantys tokių laikų patikės, kad tokia kalba buvo rusų. Gaila, bet anglų kalba buvo tik kaip papildoma, todėl aš kaip ožiukas buvau užsispyręs ir jos nesimokiau. Tiesa, žinoma, kad trečio ir pagrindinio semestro vedimo metu taisydavausi į trejetą, bet tai man naudos nedavė. Sakydavau, kad Amerikoje linų nesėsiu, todėl anglų kalba man visiškai nereikalinga.

Šiaip ne taip su ta anglų ištempiau vidurinę mokyklą ir sulaukiau to momento mūsų šalyje, kai prasidėjo perversmas, tai yra ne perversmas, o tiksliau nepriklausomybės atkūrimas, kuris oficialiai buvo patvirtintas 1991, kai Lietuva išėjo iš Rusijos sąjungos sudėties.

Tuo metu mums lietuviams atsivėrė visi keliai po Europą ir be vizų, todėl metęs mokslus pradėjau verslauti, kas davė man labai daug vaisių, bet vienoje srityje buvau paskutinis. Paskutinėje vietoje buvau pagal anglų kalbos žinias, todėl labai sunkiai susikalbėdavau su užsienio partneriais, o apie verslo plėtrą pagalvodavau tik tyliai.

Taip ilgai netempiau, trūko kantrybė, todėl susiradau kursų paslaugas uostamiestyje, nes buvau jureivėlis. Anglų kalbos kursai Klaipėdoje nebuvo tokie populiarūs tuo metu, todėl kainavo ne daug. Klaipėda, tuo metu tvarkė savo reikalus, tai yra uostą, todėl anglų kalbos kursų daug kaip ir nereikėjo. Bet norintiems gauti gerą darbą ir dar geriau apmokamą reikė pasistengti ir tobulinti savo darbinius įgūdžius. Man tų įgūdžių nereikėjo, bet reikėjo anglų kalbos žinių. Pradžioje galvojau, kad naudingiausi man bus anglų kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje, nes savo žiniom, buvau labai nusivylęs. Mano nuostabai, kai dėstytojų paprašytas atlikau anglų kalbos testą lygiui nustatyti, šito daryti neprireikė, kalbu apie abėcėlės mokymąsi, nes mano anglų žinių bagažas buvo didesnis nei maniau. Todėl mane užregistravo į Elementary, ar kaip ją ten grupę, kur visi buvo jau pažengę.

Mokslai sekėsi neblogai, vos už kelis šimtus aš mokiausi 20 akademinių valandų, kurių dėka dabar darau didelę pažangą savo versle ir kuriu savo šeimos ateitį.