Užkariauk Romą

Užkariauk Romą

Į Romą skrendam pigiai!

Visi keliai tikrai veda į Romą. Ją galima pasiekti ne tik automobiliu, traukiniu, bet ir lėktuvu. Norite susipažinti su įvairiaspalve italų tauta ir jos papročiais bei kultūriniu palikimu? Tai padaryti nesudėtinga, pasirūpiname pigiu skrydžiu į šią Italijos sostinę ir mėgaujamės pažinimo džiaugsmu.

Per daug aiškinti pigaus skrydžio prasmės nereikia. Jo nauda pakankamai akivaizdi. Žmogus gali įsigyti nebrangų bilietą, kuris padeda aplankyti svajonių kraštus, o Romoje tikrai yra į ką pažiūrėti bei patirti ir tai įgyvendinti padeda tik paprastas popierėlis – aviabilietai.

Romoje galime suskaičiuoti tikrai ne vieną ar du monumentus, kuriuos verta aplankyti. Žinoma, viskas priklauso nuo pačio keliautojo norų. Jei atsidūrėte Romoje tik kelioms dienoms, tada neskubėkite. Nors neskubėti turėtų ir ilgiau čia suplanavę užsibūti žmonės.

Koliziejus, Vatikanas, Panteonas, Piazza Navona, Fontana di Trevi, Ispanijos aikštė, tai vietos, kurios sutraukia nemažus turistų srautus, bet per vieną dieną visur pabūti nereikėtų. Geriau pasimėgaukit pasivaikščiojimu po miestą. Miesto įžymybes galima pasiekti ir su metro, bet keliavimas pėstute turi savo privalumų.

Romoje oras beveik visada būna nuostabus. Saulė nutvieskia gatves, o eidamas gali susidurti su kasdienio itališko gyvenimo ypatumais. Nedidelės kepyklos savo kvapais vilioja užsukti, o picerijos primena XVI a. romantiką. Skubėdamas keleivis beveik visada praleidžia šias smulkmenas, neretai ir geba nusivilti miestu. Tereikia išmokti neskubėti, būti smalsiam ir ieškoti. O kas ieško, visada suranda. Kaip ir pigūs lėktuvų bilietai, juk juos atradote atsitiktinai, arba jų ieškojote labai ilgai. Prisipažinkite 🙂

Jei pavargote, tai sustokite ir užsukite į vietinį restoraną. Kuris yra geriausias? Tas, prie kurio buriuojasi vietiniai. Romos gyventojai kokybei nedaro jokių išimčių, jei maistas geras, miestiečių toje erdvėje bus daug. Ragaukite ir stebėkitės, kaip paprasti produktai virsta nepakartojamais patiekalais – baccalà, carciofi, spaghetti alla carbonara, bucatini all’amatriciana, tai žodžiai, kuriuos išmokti reikėtų. Valgius paįvairinkite vynu, palikite vietos ir desertui, nes italai ledus moka gaminti.

Pasirūpinti nakvyne šiame mieste nesudėtinga. Jei norite sutaupyti, tai savo kelionę dera planuoti iš anksto, šiek tiek pasidomėkite ir atrasite nedidelius viešbučius už priimtiną kainą. Suprantama, kad atsidurti čia patogiausia su pasiūlymu, kuriuos taip ir kiša į viešą erdvę pigūs skrydžiai į Romą, nes kuo daugiau pinigų lieka, tuo daugiau ir nuveikti galima. Todėl privalote prisiminti, kad visos pigios kelionės prasideda būtent nuo pigių skrydžių pasiūlymų ir žinoma, pigių bilietų į lėktų įsigijimo.

Straipsnis parašytas: 2014-07-22