Daugelis renkasi ir poilsį Šventojoje

Daugelis renkasi ir poilsį Šventojoje

Poilsis Šventojoje: kodėl tai yra ideali vieta šeimoms su mažais vaikais?

Kai šeima susilaukia vaiko, gyvenimas pasikeičia iš esmės: tenka atsisakyti įprastos dienotvarkės, daugiau laiko praleisti namuose, o kai kuriuos savo pomėgius užmiršti bent keliems metams. Tačiau tie keli metai netrunka prabėgti, ir žiūrėk, jau vėl galima imtis įvairios veiklos. Galima sakyti taip ir atostogoms pajūryje – kai vaikelis jau kelerių metų, viešnagė pajūryje nesukels didelių keblumų, priešingai, taps puikia oaze poilsiui, kurio labai reikia visiems šeimos nariams. Tik kad tos atostogoms būtų iš tiesų tobulos, dėmesį verta atkreipti į kelis dalykus, o vienas iš jų – tinkamai pasirinkti vietą. Kuomet sprendžiate klausimą, kur leisti atostogas kartu su kelerių metų amžiaus vaiku, drąsiai galime tvirtinti, kad viena geriausių vietų yra Šventoji. Taigi, kodėl poilsis Šventojoje yra puikus pasirinkimas šeimai, turinčiai mažametį vaiką?
Bene viena svarbiausių priežasčių, kodėl šeimos, auginančios mažamečius vaikus, turėtų traukti poilsiauti į Šventąją, yra tas, kad šis kurortas, palyginu su Palanga, yra mažiau triukšmingas. Ko jau ko, tačiau pasilinksmino vietų, veikiančių iki pat paryčių Palangoje tikrai nerūksta. Maža to, čia didesnis ir turstų srautas. Kiek kitaip yra su Šventosios kurortu – čia daugiau galimybių poilsiauti ramiai bei jaukiai, o toks poilsis kaip tik ir yra tai, ko reikia šeimai, auginančiai kelerių metų vaikelį.
Dar viena priežastis, kodėl vertėtų rinktis Šventosios kurortą yra ta, kad jame daugiau vietų, kurios pritaikytos laisvalaikio praleidimui kartu su mažiais vaikais. Ir nors Palanga taip pat gali pasiūlyti daug ir įvairių pramogų, reikia akcentuoti, kad didžioji jų dalis yra orientuotos į jaunimą, senjorus ar užsieni turistus, kurie pailsėti atvyksta kartu su vyresnio amžiaus vaikais. Žinoma, 4 – 5 metų vaikas dar neturi tiek jėgų ir energijos, kad galėtų nepailsdamas pramogauti nuo pat ryto iki vakaro, tačiau, kai ieškosite vietos, kur galėtumėte nusivesti savo atžalą, Šventoji pasiūlys tikri didesnį pasirinkimą.
Na, o pabaigai – dar viena ypač praktiška priežastis. Neretai šeima, auginanti mažą vaiką, pramogos gali skirti mažiau pinigų, nei šeima, kuri dar neturi vaikų. Kita vertus, tuo atveju, jei atostogoms galite skirti mažiau pinigų, tai dar tikrai nereiškia, jog jų iš viso turite atsisakyti, tereikia rinktis tuo kurortus, kuriuose prekių bei paslaugų kainos nėra ypač aukštos. Belieka tik pastebėti, kad tokių kurortų yra ir mūsų ir šalyje, o Šventoji yra vienas iš jų.

Vykstant į Šventąją galima aplankyti ir Palangą, skaitykite ČIA.

Edraugas.lt