Baldų išdėstymas priklauso nuo patalpų

Baldų išdėstymas priklauso nuo patalpų

Spintos
Namai be baldų tiesiog neįsivaizduojami. Stalai, spintelės, spintos, lovos, sofos ir daugelis kitų baldų ne tik puošia būstą, bet ir suteikia komforto. Kai kurie baldai yra būtini, o be kai kurių galima apsieiti. Kiekvieno apsisprendimas ką turėti savo namuose, priklauso nuo poreikių ir galimybių.
Kalbant apie būtinus baldus, galime išskirti spintas. Be jų, niekas neišsivers. Pasidėti rūbus, avalynę ir kitus įvairius daiktus reikia į tam skirtą vietą. Šiuo metu išsirinkti spintą nėra sunku, nes pasiūla tikrai gausi. Įvairios medžiagos, dizainas, spalvos, dydžiai bei kainos. Prieš įsigyjant bet kokį baldą, ypatingai spintą, reikia labai gerai pagalvoti, ko jums reikia.

Naudinga pasidomėti:

Tinkama baldo vieta ir dydis yra labai svarbu. Kur statysite spintą, priklauso nuo patalpos. Jei tai erdvus kambarys, tai tinkamą vietą surasti bus daug paprasčiau. Svarbiausia, kad neužstatytumėte radiatorių. Visa kita – pagal poreikius. Jeigu planuojate dėti daug daiktų, tai pravartu bus didelė spinta, kuri labai talpi. Galima projektuoti ir aukštį iki pat lubų. Sudėtingesnė situacija mažoje patalpoje. Tuomet itin atidžiai reikia išmatuoti laisvą erdvę, kurioje numatėte, kad stovės baldas. Čia ne tiks didelės spintos, kurios užims didžiąją dalį kambario. Tuomet reikės rinktis nedidelį baldą. Bet kuriuo atveju geriausia pasikviesti baldų projektuotoją, kuris pateiks pasiūlymus dėl baldų dydžio ir vietos, kurioje jie geriausiai tiks.
Svarbios ir įvairios kitos detalės, pavyzdžiui, durys. Taupant vietą ar tiesiog dėl to, kad taip gražiau galima pasirinkti slankiojančių durų sistemą. Tai labai geras pasirinkimas ne tik mažose erdvėse. Tiesa, mažame kambaryje puikiai atrodys ne tik slankiojančios durys, bet ir veidrodis ant jų. Vizualiai padidinsite erdvę, o bus patiems patogiau, kai nereikės kitoje vietoje statyti veidrodžio.
Žinoma, kad svarbu ir tai, kas spintos viduje. Ištraukiami krepšiai, lentynos, stalčiai, kabyklos ir kt. Jeigu visa tai bus suplanuota tinkamose vietose, galima bus patogiai naudotis. Be to, gerai suprojektuota spinta leis sutaupyti vietos, nes jos viduje kompaktiškai tilps visi daiktai. Jie bus tvarkingai sudėti ar pakabinti. Ne tik pedantai vertina įvairias detales, kurių dėka spinta tampa puikia vieta daiktams.
Šiuo metu baldus galima įsigyti įvairiose parduotuvėse bei užsakyti pagal individualų užsakymą pas baldininkus. Priklausomai nuo jūsų poreikių galima turėti tiek paprastą, tiek ir išskirtinio dizaino baldus. Nepaisant naujausių dizaino tendencijų, visuomet rekomenduojama pirmiausiai atsižvelgti į patogumą, o tik tada į grožį.

Daugiau informacijos spintų tema ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-03-27

Taip pat skaitykite: